fbpx
Внимание! Квалификационный экзамен

Квалификационный экзамен для претендентов на квалификационный аттестат специалиста по таможенному оформлению будет проходить 18 апреля 2018 года.

 

Ссылка на источник: http://bojxona.uz/uz/events/announcements_bids_news/3479/ 

Цитата:

Божхона расмийлаштируви бўйича мутахассислар диққатига!

Давлат божхона қўмитасининг 2018 йил 20 февралдаги 26-сон фармойиши асосида жорий йилнинг 5 мартидан 2 апрелига қадар ташкил этилган “Божхона расмийлаштируви бўйича мутахассислар” махсус ўқув курсида ўқиган талабгорлардан 2018 йил 18 апрель куни малака имтиҳони қабул қилинади.

Шу сабабли қуйидаги рўйхатда кўрсатилган мутахассисларнинг соат 09-00 да малака имтиҳонида иштирок этиш учун Олий ҳарбий божхона институти Қайта тайёрлаш ва малака ошириш факультети (Тошкент шаҳар, Чилонзор тумани, 5-мавзе, Қурилиш кўчаси, 5-уй) биносига шахсни тасдиқловчи ҳужжат билан етиб келишлари сўралади.

1-гуруҳ ўқув курси тингловчилари

Р Ў Й Х А Т И

Ф.И.Ш

Ташкилот номи

1

Назруллаев Саидкарим Ботирович

«POWER STONE» МЧЖ, Тошкент шаҳар

2

Олимжонова Нозимахон Баходиржоновна

«HERMES INTERNATIONAL»МЧЖ,

Тошкент шаҳар

3

Миразимов Миродил Мирзохид ўғли

«RESPECT BROK» ОК, Тошкент вилояти

4

Корзун Татяна Николаевна

«RAMUS GROUP» МЧЖ, Тошкент шаҳар

5

Ғайбуллаева Саида Сабиржоновна

«ADVANCED BROKER» МЧЖ Тошкент шаҳар

6

Умаржонов Махсуджон Муратжон ўғли

«O`ZMAXSUSIMPEKS» ДК, Тошкент шаҳар

7

Конышев Гулям Абдурахимович

«O`ZMAXSUSIMPEKS» ДК, Тошкент шаҳар

8

Агзамов Акмал Раушанович

«QUALIS-GROUP» МЧЖ, Тошкент шаҳар

9

Нам Владимир Валерьевич

«QUALIS-GROUP» МЧЖ, Тошкент шаҳар

10

Тургунов Тимур Абдурахимович

«BAYK INVEST» МЧЖ, Тошкент шаҳар

11

Маткаримов Даниэл Робертович

«QIBRAY BROK SERVIS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

12

Юсупов Сардор Кобилжон ўғли

«EXPO BROK GROUP» МЧЖ, Тошкент шаҳар

13

Хакимов Абдуазиз Абдусамикович

«ORION CONSALTING SERVICE» ХК,

Тошкент шаҳар

14

Кисиков Роман Ермекович

«AVITABROKSERVIS» ХК, Тошкент шаҳар

15

Суфиев Бахтиер Марсович

«DELOITTE VA TOUCHE» АТ МЧЖ,

Тошкент шаҳар

16

Ярмухамедов Дамир Уткурович

«ISFANDIYOR BROKER TRAID SERVIS» ХК, Самарқанд вилояти

17

Шарипов Бехзод Исломович

«ISFANDIYOR BROKER TRAID SERVIS» ХК, Самарқанд вилояти

18

Тешабаев Лазиз Абдихамидович

«OZBEKKO`MIR» АЖ, Тошкент шаҳри

19

Баходиров Толиб Баходирович

«OZBEKKO`MIR» АЖ, Тошкент шаҳри

20

Джураев Улугбек Насирович

«PERFECT CONTROL SERVICE» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

2-гуруҳ ўқув курси тингловчилари

Р Ў Й Х А Т И

Ф.И.Ш

Ташкилот номи

1

Ўрмонбеков Дилмуродбек Мухторбек ўғли

«XALAF» МЧЖ, Тошкент шаҳар

2

Садиков Фахриддин Тахирович

«TAR» МЧЖ, Тошкент шаҳар

3

Сайдбурханов Нуржан

Абибулло ўғли

«TAR» МЧЖ, Тошкент шаҳар

4

Атабаев Сардорбек

Ядгарович

«DEKLDRANT LYUKS SERVIS» ХК,

Андижон вилояти

5

Мингкулов Мансур Бурибоевич

«SHAHRIHON BOJ SERVIS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

6

Ахмадалиева Ойдиной Сахабиддиновна

«SAIDNOZIMXON SERVIS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

7

Сорокина Кристина Владиславовна

«BARUSTO SERVIS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

8

Аскарова Динара Шукуралиевна

«YUSANFARM» МЧЖ, Тошкент шаҳар

9

Лутпиллаев Даврон Рустам ўғли

«CARPE DIEM» МЧЖ, Тошкент шаҳар

10

Гаппаров Шерзод Ахмаджонович

«XONZODA BROK SERVIS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

11

Юсупов Бобир

Алимардонович

«XONZODA BROK SERVIS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

12

Ахунжонов Элёр

Собиржон ўғли

«CARPE DIEM» МЧЖ, Тошкент шаҳар

13

Атавуллаева Гулнара

Закировна

«RESPECT BROK» ОК, Тошкент вилояти

14

Ишанов Боходир

Рустамович

«NEW WAVE CONSULTING SERVICE» МЧЖ, Тошкент шаҳри

15

Давыденко Надежда Владимировна

«NEW WAVE CONSULTING SERVICE» МЧЖ, Тошкент шаҳри

16

Алимжанова Нигора Раушанбековна

«JUST TIME BROKERS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

17

Нурматов Хожиакбар

Абдулахад ўғли

«OFTOB IDEAL SERVIS» МЧЖ,

Фарғона вилояти

18

Нурматов Миродил Мирабидович

«TATA SHOES GROUP» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

19

Махсумов Азамат

Юлдашевич

«XALQ ISTE`MOL TOVARLARINING KO`RGAZMA-YARMARKA SAVDOSI RESPUBLIKA MARKAZI» ёпиқ АЖ,

Тошкент шаҳар

20

Таиров Отабек

Равшанович

«KONTINENT PROGRESS» МЧЖ,

Тошкент шаҳар

3-гуруҳ ўқув курси тингловчилари

Р Ў Й Х А Т И

Ф.И.Ш

Ташкилот номи

1

Арслонов Даврон

Илҳом ўғли

«KONTINENT PROGRESS» МЧЖ, Тошкент шаҳар

2

Акрамов Жахонгир Одилович

«BUXORO MEGA TRANS» МЧЖ, Бухоро вилояти

3

Алимова Камола Мусурмоновна

«CT-COMM» МЧЖ,Тошкент вилояти

4

Ахмедов Улуғбек Рахимжонович

«QIBRAY MASTER GREEN GARDEN» ФХ, Тошкент вилояти

5

Абдуллаева Хумора Рахимжановна

«WIDE RANGE» МЧЖ, Тошкент шаҳар

6

Унгбоев Акбар Зядуллаевич

«SULTON TEX GROUP» ХК, Қашқадарё вилояти

7

Мухамеджанова Элмира Ахтамовна

«FORWARD LOGISTICS» МЧЖ, Тошкент шаҳар

8

Трифонов Максим Алексеевич

«EAST LOGISTICS GROUP» МЧЖ, Тошкент шаҳар

9

Сайдалиев Сайдазим Вохид ўғли

«LEMKEN CHIRCHIQ» ҚК МЧЖ, Тошкент шаҳри

10

Содиқов Акрамжон Акмалхон ўғли

«OFTOB IDEAL SERVIS» МЧЖ, Фарғона вилояти

11

Руклинская Елена Игоревна

«BOON SERVIS» МЧЖ, Тошкент шаҳар

12

Тен Владислав Анатолевич

«KONTAKT-BILDING» ХК, Тошкент шаҳар

13

Қаландаров Бобир Саидович

«O`ZBEKGIDROENERGO» АЖ, Тошкент шаҳар

14

Ходжаева Мадина Шухратовна

«OLIY BAXT» МЧЖ, Тошкент шаҳар

15

Тешабаев Шаҳзод Абдураҳмон ўғли

«SAIDAZIM-EXSIMP» ХК, Тошкент вилояти

16

Курбанов Дилшод Камилджанович

«STAND-TRADE» МЧЖ, Тошкент шаҳар

17

Исагалиев Фаррух Юсуфович

«SAIDAZIM-EXSIMP» ХК, Тошкент вилояти

18

Мирзаахмедова Исторахон Махмудовна

«ANDIJON VED» ХК, Андижон шаҳар

19

Омонова Рушона Фуркатовна

«MABRUR-FAYZ» МЧЖ, Тошкент вилояти

20

Расулев Абубакир Набиевич

«DINAMIC PROGRESS» МЧЖ, Самарқанд вилояти

16.04.2018

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *